Оторизиран сервиз на Leica Geosystems

Сервизен пакет – DNA, LS, Sprinter, оптични нивелири

Дигитални нивелири – DNA, LS

Базов сервиз

Базов сервиз е сервизен пакет за инструменти, които не изискват допълнителна поддръжка и не се използват в тежки условия.

Този пакет услуги се доставя със Син сервизен сертификат.

Редовен сервиз

Редовен сервиз е сервизен пакет от услуги, които се извършват периодично всяка година за инструменти, които не се използват при работа в тежки условия. Целта на този сервизен пакет е да осигури гладката работа на инструмента и да поддържа неговата точност.

Този пакет услуги се доставя със Син сервизен сертификат.

 

Пълно обслужване

Пълно обслужване е сервизен пакет, който се преработва на всеки три години или, в зависимост от условията, при които се използва инструментът, на по-кратки интервали.

Заедно с този пакет услуги, в сътрудничество с нашата метрологична лаборатория, в допълнение към изключителния Златен Сервизен сертификат Vekom Geo, получивате и Сертификат за калибриране.

Преглед на сервизни пакети със сервизни дейности за DNA, LS нивелири

DNA, LS, Sprinter Базов сервиз Редовен сервиз Пълно обслужване
Входящ тест със специализиран сервизен софтуер
чистене и смазвавне на системата за фокусиране
чистене и смазвавне на оста на инструмента
замяна на уплътненията в инструмента
настройка на CCD камера
настройка на компенсатора
настройка на кръглата либела
настройка на нишковия кръст на инструмента
изходящ тест през специализиран сервизен софтуер
издаване на син сертификат
издаване на златен сертификат
издаване на метрологичен сертификат

 

Оптични нивелири и Sprinter

За оптични нивелири и нивелири от серията Sprinter, ние сме в състояние да ви предложим преглед на инструмента, както и издаване на сертификат за калибриране. Заедно с проверката на инструмента се издава син сервизен сертификат, като доказателство за проверка на инструмента